Kitap Satışı

el-Mustafa Temsilciliğinden Ramazan Bayramı Mesajı

 • 09 Nisan 2024
  el-Mustafa Temsilciliğinden Ramazan Bayramı Mesajı

  Değerli Müslüman kardeşlerimiz!

  Yüce Allah’ın kullarına bahşetmiş olduğu en büyük nimetlerden biri olan, Kuran’ın indiği, oruç, bağışlanma ve rahmet ayı Mübarek Ramazan ayını geride bırakarak; kardeşlik duygularının yoğunlaştığı, dargınların barıştığı, kucaklaşmanın yaşandığı bir Ramazan Bayramı’na daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

  el-Mustafa Üniversitesi Türkiye Temsilciliği olarak Fıtır Bayramı'nın tüm Müslümanlara, ülkemize ve insanlığa barış, huzur, mutluluk getirmesini, yapılan tüm ibadetlerin ilahi dergahta kabul olmasını Yüce Allah'tan niyaz ederiz.

  Fakat maalesef gönlümüzde bu bayram coşkusunu yaşadığımız anlarda, dünyanın diğer bölgelerindeki kardeşlerimizin çektiği sıkıntılar, özellikle mazlum Gazzeli kardeşlerimizin aylardır süren acıları, Siyonistler tarafından maruz kaldıkları zulüm her vicdanlı insan gibi bizi de derinden üzmektedir.

  O kardeşlerimizin derdi bizim derdimizdir, bir uzvun acı çekmesini tüm bedenin hissetmesi gibi bizler de onların hüznünü, acısını yürekten hissedip, paylaşıyoruz.

  Gerçek bayramları yaşayacağımız günlerin zuhur ile biran önce gelmesi dileğiyle, tekrar İslam dünyasının mübarek Fıtır / Ramazan Bayramını tebrik ederiz.

   

  el-Mustafa Üniversitesi Türkiye Temsilciliği


Tüm Hakları Saklıdır © 2019    Web Tasarım   Acarnet